Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erkel Ferenc Gimnázium (Gyula)...

Erkel Ferenc Gimnázium (Gyula) milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol.

2019. szept. 26. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet találtam, ebből szerintem kiderül:

[link]

2019. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehezem hiszem, hogy nem találtál semmit. Ha csak beírtad volna a keresőbe google barátod azonnal segített volna.
2019. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Emelt matek,fizika(most nem indul én úgy tudom) informatika, kemia, biologia, emelt angol kezdo emelt olasz,nemet Illetve emelt történelem és magyar, meg általános szak viszont ha erre jössz akkor 11be fel kell majd venned valamit Fakultációba
2019. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolót kiegészítve írnék. Emelt magyar, emelt történelem, emelt biológia, emelt matematika, emelt informatika, emelt olasz, emelt német,német nemzetiségű és általános tagozat. Bármelyik szakra mész az emelt tantárgyak mellett még pluszban angolt fognak tanítani neked, szintén emelt órában. Emelt kémiát és fizikát nem indítanak kevés jelentkező miatt.
2019. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!