Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi 11 év után nem gáz?...

Érettségi 11 év után nem gáz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék levelezőn elvégezni egy képzést, viszont valószínűleg nem lesz hozzá elegendő a pontszámom.

Kb 11 ééve érettségiztem, akkor nem mentem semmiből sem emelt szintűre. Most viszont úgy gondoltam, h 1 tantárgyból megpróbálok letenni egy emelt szintűt.

Nem gáz ennyi idő után? Nem fognak rám furcsán nézni...?



2019. szept. 27. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Nem fognak rád furcsán nézni.

2019. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelne, ha furcsán néznének? Neked most az életedben erre van szükséged, hogy újraérettségizz, és ezért csinálod. Amúgy szerintem se néznének furcsán.
2019. szept. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben érettségiztetek, az érettségizők nagy száma felnőtt, akár középkorú. Semmi gáz nincs ebben, a tanulás sosem ciki, tenni a célokért dicséretes. Nincs szégyellnivalód, ne aggódj, és egy-egy ilyen vizsgahelyen a fejüket se emelik fel, te biztos nem érzékeled, de nagyon sok felnőtt megy érettségizni. Biztos vagyok benne, hogy többedmagaddal leszel "túlkoros". Sok sikert!
2019. szept. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne, csak beleképzeled. A diákok - legalábbis az intelligensebbje - tisztában van vele, hogy ha felnőttként mész érettségire, akkor tovább akarsz tanulni, és ez tiszteletreméltó.
2019. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most màr kötelező egy emelt szintű, így ciki nem ciki kénytelen leszel megcsinálni az emeltet. Viszont alapfeltételként +pont nem jàr. (Mert mindenkinek meglesz).
2019. szept. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen újra érettségiztem 2 tárgyból :) Nevettem, mikor a diákok a folyosón köszöntek, mert azt hitték, én vagyok a tanár, de ez ezzel jár :) A célomért mindent. Amúgy a vizsga lazán ment ennyi rutinnal már, és a vizsgáztatók sem néztem rám furcsán.
2019. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Elképesztőek ezek a "Nem gáz? Nem fognak rám furcsán nézni?" kérdések állítólagos felnőtt emberektől.
2019. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanulás sose ciki. Én nagyon tisztelem az egyetemen azokat akik később kezdik el mert nekik általában ilyenkor már sok más kötelezettségük van (háztartás, gyerek stb) és még is ott vannak és csinálják. Szeretek beszélgetni is velük mint fiatal mert van élet tapasztalatuk
2019. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel most már kötelező egy emelt érettségi ahhoz, hogy továbbtanulhass, egyáltalán nem gáz.

Sok sikert hozzá! :)

2019. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, és a bíztatást :)
2019. szept. 27. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!