Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért stresszelem ennyire túl...

Miért stresszelem ennyire túl a tanulást?

Figyelt kérdés

Jó tanulónak mondhatom magam, majdnem kitűnő tanuló vagyok egy tárgyat leszámítva. Nagyon szorgalmas vagyok, sokat tanulok, de mindig attól tartok, hogy nem lesz belőlem semmi vagy esetleg kicsit se olyannal fogok foglalkozni amivel szeretnék. Ha kapok egy rossz jegyet az az első, hogy tuti hogy hajléktalan leszek vagy hasonló. Nagyon félek attól, hogy rossz jegyet kapjak mert mindig ilyen gondolataim lesznek és túlstresszelem az egész tanulást. Azt se tudom, hogy mit kezdjek majd, melyik egyetemre menjek vagy oda ahova menni szeretnék biztos nem vennének fel.

Gimnazista vagyok, 2. éves



2019. szept. 28. 20:36
 1/2 anonim válasza:
100%

Ne stresszelj. Ugyan nem voltam jó tanuló de én is stresszeltem,hogy megfeleljek,jobb legyek,tovább jussak az életben mint anyáék. Pont emiatt estem pofára. Nembírtam. Jelenleg ott tartok,hogy estire járok 9.be. Úgyhogy ne görcsölj rá ennyire. Ha jó tanuló vagy nem lesz baj. Sok sikert ^^


19/L

2019. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen nagyon aranyos vagy ❤️ Neked is nagyon sok sikert kívánok a továbbiakban, hajrá 😉
2019. szept. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!