Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A munkaügyi központ által...

A munkaügyi központ által indított tb ügyintéző képzésnek milyen kérdései szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Ahhoz,hogy valaki bekerülhessen a tanfolyamra,egy tesztet kell kitölteni. Általában milyen kérdéseket szoktak lenni?
2019. szept. 30. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én írtam tesztet rá. Pl volt műveltségi kérdés hogy melyik a kakukk tojás, fel volt sorolva 3 zöldség 1 gyümölcs, aztán 3 festő 1 zeneszerző

Megkérdezték ki Magyarország elnöke, miniszterelnöke, pénzügy minisztere, volt egy egyszerű matematikai feladat, meg egy fejtörő (hogyan viszi át a folyón a pásztor a kecskét, a káposztát és a farkast). Szóval nem egy agysebészet. Engem nem vettek fel a képzésre, pedig a 2. legjobb tesztet írtam. Azt mondta az ügyintézőm, hogy szociálisan nem vagyok elég hátrányos. Ennek már jó pár éve már.

2019. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!