Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha nem kapnék...

Mi a teendő, ha nem kapnék visszaigazoló lapot arról, hogy jelentkeztem érettségire?

Figyelt kérdés
Idén ősszel jelentkeztem emelt angol érettségire és úgy tudom,hogy postai úton kapunk egy levelet,hogy mikor hova kell menni. Az osztály társaim már megkapták tegnap,de én még nem. Volt amit elrontottam a jelentkezési lapon, a telefon számomat rosszul kezdtem ráírni,ki húztam és ráírtam amit kellett,mert annyi hely még volt, ugye ez nem lehet a hiba?

2019. okt. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam már. Első körben mindenképp felhívnám az adott helyet (nem tudom hogy kormányhivatalban jelentkeztél, vagy iskolában) és ott érdeklődnék. Én 2 levelet is kaptam. Az egyik a jelentkezési adatlapom volt, amit a kormányhivatal küldött, ezzel jelezve, hogy feldolgozták a jelentkezésem és ha az adatlapon hiba van az adataim között akkor jelezzem. Erre rá kb 1 hétre jött a 2. levél, ami már a konkrét infókat tartalmazta az érettségiről illetve ezt a lapot kell személyesen magadnál tartani mikor mész érettségire is.

Én azt javaslom telefonálj oda vagy személyesen menj be és érdeklődj

2019. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Suliból jelentkeztem, és azt mondták,hogy 10 nappal a vizsga előtt kell, hogy megjöjjön,szóval még van idő és akkor kérdezzek rá.
2019. okt. 2. 23:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkaptam
2019. okt. 4. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké
2020. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!