Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségi...

Emelt biológia érettségi esszékérdésre mikor jár maximális pont?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelni?

Tapasztalatom szerint felét sem adják a pontnak, ha tudod a válasz 80%-át.

Külalak,kifejtés módja?

Vagy mit figyelnek a tartalmon kívül még?

Ennek értékelési módjára van valahol hivatalos leírás?


2019. okt. 3. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az idei(2019 májusi) max pontos lett de szerintem ez egy nagyon könnyű esszé téma volt. Nem vonnak le pontot a külalalkra de azért nyilván legyen olvasható. Mindenképp arra kell törekedni hogy az összes kérdést amit feltesznek válaszold meg. Nekem van olyan ismerősöm aki 1 oldalt írt az esszénél de ígyis levontak tőle 4 pontot mert nem a kérdésre válaszolt. Nem kell fölöslegesen rizsázni úgyis meg van nekik adva hogy pontosan mire adhatnak pontot. Én ha jól emlékszem max 6-8 mondatot írtam csak.Mindegyik kérdés egy mondat de azért figyeltem rá hogy egybefüggő szöveg legyen mert mégiscsak egy esszét kell írni.
2019. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, és gratulálok!!!
2019. okt. 4. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!