Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek, tippetek...

Van valami ötletetek, tippetek, hogy egyetemen így hogy lehet jegyzetelni?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy pár órám egyetemen, amik olyan teremben vannak, ahol nincs pad, csak szék. Nem találtam még meg a tökéletes pózt, hogy hogyan lehetne jegyzetelni. Ígyis-úgyis újraírom mindig a jegyzetet, de ezekben a termekben szinte sose tudok, illetve nagyon lassan, mert nem bírok rendesen írni. Ráadásul olyan órák ezek, ahol a tanárok nem töltenek fel semmit, csak leülnek és mondják a fejükből az anyagot, nem is készítenek ppt-t.

Tudtok ajánlani valami jó megoldást? A rajztábla sem jött be igazán, keményen jobb volt írni, de így is borzasztó macerás.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2019. okt. 5. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Diktafon?
2019. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hatalmas előadó terem az egyik, nagyon visszhangzik, a többi kisebb teremben van, de az összeset kemény tanár tarja és ráadásul a jogi karra járok, tehát fosok is, hogy lebukok egyszercsak.
2019. okt. 5. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg hogy viszel egy keményfedeles könyvet/egyéb dolgot és a lábad a másikra teszed és arra a lábra teszed a keményfedelest és arra rakod rá a füzetet? Remélem érthetően magyaráztam el, én így szoktam átírni lyukas órákba a jegyzeteim a füzetekbe.
2019. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A papírod alá tégy újságpapírt, vagy végy albumot. Ha albumba van bekötve a papír, azon már nem kemény a jegyzetelés. Vagy ha ez sem lesz jó, akkor a hanganyagot rögzítsd.
2019. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy engedik e a laptopot vagy hogy telefonba jegyzetelj. Lehet hogy nagyon modern de ha nem vált be eddig semmi akkor lehet nem papírral meg tollal próbálkoznék hanem hasonlókkal.
2019. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Laptop az öledben és abba gépelsz.

Vagy iPad, keresztbe teszed a lábadat és abba írsz.

(Szánalmas, hogy itt tartunk már amúgy. Hajrá Fidesz!)

2019. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tanárok másokat is tanítanak/tanítottak. Csak van valakinek jegyzete! ( Olyan sokat nem szoktak változtatni a leadott anyagon. )
2019. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Ma végre kaptunk e-mailt, hogy áthelyezték az egyik ilyen órát, már ez is haladás, hátha a többit is megoldják! )

2019. okt. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!