Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Matematika tanári problémamegoldó feladatok zh-n mire számitsak?

Eltére járok és probléma megoldó órán összevissza veszünk mindent, valaki tudna segíteni milyen típusú feladatokra számítsak a zh-n vagy miből érdemes rá gyakorolni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: matematika, ELTE, ELTE-TKK, ELTE-TTK, problémamegoldás, egyetem, diploma, ZH

okt. 8. 21:03  Privát üzenet  

A válaszok

Hogy mennek a gyakok? Ha jól akkor szard le az egészet és meglesz az 5-ös.

Vicc az egész, bár én alulról jöttem, tanár akartam lenni, csak rájöttem mennyire primitív az anyag. Átmentem elemző matekra. Hát ott sem egy nagy kaland szóval befejeztem alkalmazott szakirányon. Persze ehhez újra felvételizni kellett, de megérte.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 8. 23:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha olyan jól menne akkor nem akarnék gyakorolni, meg nem érdekelne... szóval esetleg valaki tudja milyen feladatokat érdemes gyakorolni?

# 2/3Időpont okt. 9. 22:54 Privát üzenet
Bocsi, hogy nem tudok segíteni, de ez engem is érdekelne 😅

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 10. 21:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki segítene nekem értelmezni ezt a definíciót? Esetleg példát is mutatna rá?
Hanyszorosara kell novelni egy erme “3. oldalat “, hogy feldobvan 1/3 valoszinuseggel essen az egyikre?
Határérték számításhoz számológép?
Hogyan lehetne fejleszteni a problémamegoldó készségem? (matematika)
Hogy oldjam meg a fejtörőket?
Nem ismeri valaki ezt a mondókát? Matekon tanultuk még anno és most szükségem lenne rá.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!