Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Egyetem, onkoltseges, elso felev elso feleven eldontottem, hogy nem folytatnam a tanulmanyaim. Mi a koltsege ennek?

Az a helyzet,hogy diakhitel2-t felvettem, de mostanra eldontottem,hogy nem folytatnam a tanulmanyaim es szeretnek kiiratkozni. Ilyenkor az elso felevet vissza kell fizetnem? Olvastam valamit,hogy Oktober.15 elotti kiiratkozas eseten nem kell fizetni,de kikell iratkozni minel hamarabb.

A segitseget elore is koszonom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, önköltség, kiiratkozás, diákhitel, BGE, befejezes

okt. 9. 19:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kreditbeszámítás! Be lehet számíttatni kreditet ha az előző tanulmányaim során a tantárgy 2 kreditet ért viszont amit szeretnék elfogadtatni (mostani tantárgy) 3 kreditet ér?
Kilátástalannak látom az életem és a tanulmányaim. Mit tehetnék?
Nem TDK-ztam a tanulmányaim alatt, van így értelme PhD-n és tudományos pályafutáson gondolkodni?
Van olyan lehetőség, hogy egyetemi tanulmányaim megszüntetem és utána pl. évek múlva levelezőn tovább folytatom, vagy ez esélytelen?
Honnan tudom meg, hogy egyetemi tanulmányaim során államiról átsoroltak költségtérítésesre?
Rendőr szeretnék lenni de sajnos nem lehetek a tanulmányaim miatt?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!