Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
Kelly2000 nevű felhasználó kérdése:

Az új rendszer alapján (kötelező közepfokú nyelvvizsga illetve egy emelt) hogyan változik a pontszámítás?

Én a PTE-ÁOK-ra készülök, és kívancsi lennék mi a véleményetek, mennyit fog csökkenni így a ponthatár? Nekem személy szerint két felsőfokú nyelvvizsgám van, szóval ha minden igaz 90 többletpontot viszek, bár nem tudom ezt hogy fogják számolni idén.

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvosi, ÁOK, PTE-ÁOK, ponthatár, pontszámítás, érettségi, nyelvvizsga

okt. 9. 21:06  Privát üzenet  

A válaszok

Ha tavaly lett volna 2db c1 nyelvvizsgám akkor is csak 40 pontot vittem volna mivel nyelvvizsgákért összesen csak negyven adható. Tehát egyiket be számolja neked majd mint alapkövetelmény a másikra meg megkapod a 40 pontod és igen 2 emelttel lenne majd neked 90 pontod mivel egyik emeltért szinten nem kapsz:)

Remélem segitettem:)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 9. 21:18 Privát üzenet
Elnézésd! Nem olvastam végig a kérdést és úgy válaszoltam. Ponthatárhoz nem tudok mit hozzá fűzni

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 9. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 2020. -as pontszámítási rendszerben ha angolból teszek emelt szintű érettségit, de angolból felsőfokú nyelvvizsgám is van, megkapom a pluszpontot?
2020-as keresztfeleves egyetemi jelentkezeshez is kotelezo mar egy nyelvvizsga es egy emelt erettsegi? Vagy majd csak a 2020-as szeptemberihez kotelezo?
Hogyan fogom tudni ezt beszamitani orvosi egyetemre jovore?
Hogyan változik a felvételi követelményrendszer 2020- ban? Emelt érettségi, nyelvvizsga.
Ilyen esetben beszámítható a nyelvvizsga (lent)?
Továbbtanulási pontszámítás, és nyelvvizsga feltöltése?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!