Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi jelentkező papírt...

Érettségi jelentkező papírt az iskola fogja adni?

Figyelt kérdés
Itt mind emelt/közép szintűre gondolok. Sajnos megnéztem volna,hogy is néz ki de az oktatási hivatal honlapján nem találtam. Olvastam,hogy február elejéig lehet emeltre,de fogalmam sincs,hogy ezt külön kell majd kérnem vagy adnak papírt és azon az egyen kell bejelölni vagy külön papíron lesz-e.
2019. okt. 11. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
iskola adja, majd ki kell töltened hogy mikből milyen szinten mész, és a választott tantárgyakat is, ellenőrizni adatokat stb. Nálam ilyen volt.
2019. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk úgy volt, hogy előzetesen ki kellett tölteni egy papírt mindenkinek a személyes adataival és a tárgyakkal, szintekkel. Az iskola ezek alapján nyomtatta ki a jelentkezési lapot, amít így nekünk már csak ellenőrizni kellett és ha mindent rendben találtunk, akkor aláírni.
2019. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2019. okt. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!