Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimis srácok nektek volt hogy...

Gimis srácok nektek volt hogy kicsit extrémebb helyen hugyoztatok?

Figyelt kérdés
Nektek volt már olyan hogy extrémebb helyen hugyoztatok? Mi osztállyal voltunk tanulmányi kiránduláson pesten, és szerencsére lazább szabályok vannak, kb éjfélig kiengedtek a városba minket,ki is mentünk páran fiuk egy jót sörözni. Mivel az utolsó metrót elakartuk érni így nem vittük túlzásba a dolgokat de már mindenki jól volt. így felszálltunk a metróra szerencsére kevesen voltak rajta így egy fülke a miénk is volt, viszont osztálytársamra rájött a hugyozhatnék és már elég jól volt így egyszer csak felállt és és mondta hogy ku*ra kell hugyoznia , mondtam neki hogy várjon egy kicsit és leszállunk valahol, és pisál egyet, de mire kimondtam volna addigra ő már ki is vette a boxerből a farkát és az ajtóféle fordulva már psiált is. Rajtunk kívül nem volt senki a metrón, és azután szálltunk is. Durva volt, veletek is volt már hasonló szitu? kort is irjatok.

2019. okt. 12. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Blackpool-ban, 20 méterre a tengerparttól, és 20 méterre a kaszinósoroktól/vidámparktól voltam csodásan középen. Lepisiltem a nyilvános wc falát, mert zárva volt. Egy különálló épület volt, szóval üzletből se tudtam volna kulcsot kérni ha úgy működött volna a rendszer. Biztos sokan voltak, engem nem érdekelt mert már nagyon kellett :D De azért próbáltam úgy állni, hogy ne lássanak.

19/f

2019. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Részegen 2en hugyoztunk egy piszoárba, miközben kardoztunk a sugárral és a többiek meg kamerázták ezt. Nem teljesen voltam már beszámítható allapotban, de elvileg egyszer csak a többiek felé fordultam és azt kezdtem el kiabálni, hogy csajok látjátok mekkora farkam van. Pedig egyáltalán nincs is nagy lol, nem tudom mi ütött belém akkor.
2019. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!