Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontól lehet bejutni...

Hány pontól lehet bejutni TÖRTÉNELEM OKTV-én a második fordulóban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 09:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tehát a második fordulóba hány pontól lehet bejutni?
2019. okt. 13. 09:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első forduló 3 részből áll. Az első a közös feladatok minden induló számára (max 40 pont), a második részben más a feladat a 11-es és a 12-es tanulók számára (max 30 pont). A harmadik pedig a szakirodalmi kérdések (max 30 pont).

Az első kettő rész eredményét adják össze, ahol maximum 70 pontot érhetsz el (40+30), és ebből a 70 pontból ha 52,5-et elérsz (75%-ot), akkor továbbküldik. Ha továbbküldték, akkor az alapján döntik el, hogy továbbjutottál-e vagy sem, hogy figyelembe veszik a szakirodalmi kérdéseket is, és összevetik mindenkiét és meghúznak egy továbbjutási határt.

Tehát, ha tovább is küldik, nem biztos, hogy továbbjutsz.

Egyébként én is indulok idén. Te mennyit készülsz rá, és hányadikos vagy?

2019. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden nap körülbelül 3 órát :) 12.-es vagyok
2019. okt. 15. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült nektek?
2019. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!