Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogsinál mennyire...

B kategóriás jogsinál mennyire be folyásolja aztat hogy később lesz meg az elsősegély vizsgám mint a kresz vizsga?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 19:36
 1/2 anonim válasza:
szia! semennyire. en levizsgaztam kresszbol, ra 1 het mulva mentem eloszor vezetni. elso oran mondta az oktato, hogy mostmar el kell kezdenem az elsosegelyt mert ha kesobb van meg az elsosegely vizsgam mint a forgalmi, akkor varhatok szepen a jogsimra. mondta hogy havonta 1x indul tanfolyam ( Nyiregyhazan) es vizsga is 2x van egy honapba, szoval kezdjem el minnel hamarabb. emlitette hogy lehet etitanin keresztul tanulni a kozuti elsosegelyt, ha nem akarok bejarni orakra. meg aznap bementem es elkezdtem elearningen az elsosegelyt. aznap kertem vizsgara idopontot, szoval most jo vagyok. az elsosegely vizsgam oktober 31.en lesz, tanfolyamra meg oktober 10.en iratkoztam be. forgami vizsgam meg november vegen lesz elvileg.
2019. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!