Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogaimat sérti ezzel a...

Milyen jogaimat sérti ezzel a tanárom?

Figyelt kérdés

Az irodalomtanárom, amikor kiosztja a dolgozatokat/ témazárókat, hangosan idéz belőlük, kritizál mindenkit, és elég sértő dolgokat vág az emberek fejéhez(volt olyan lany akit megsiratott) de ami szerintem még ennél is aljasabb, az az, hogy annak a személynek a dolgozatát is felolvassa aki éppen hiányzik, tehát a háta mögött hülyézi le az egész csoport előtt,és még meg sem tudja magát védeni az illető.

Tudtommal, meg sem alázhatna, és még a jegyeket sem olvashatná fel. Nem vagyunk puhányok, en sem fogok összetörni attól, hogy elemzi ha hülyeséget írtam, de ugy gondolom van egy határ, és emberek vagyunk, érzésekkel, fogalma sincs róla, hogy xy miért nem tudott felkészülni az adott dogára. Engem a jogi része érdekelne a dolognak, nem tervezem beperelni, csak lehet el tudnám érni, hogy kicsit visszafogja magát, mert az egész csoportot irritálja már. Ha valaki jártas ebben kérem segítsen.



2019. okt. 14. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
A tanulatlan hülyeséghez való jogodat.
2019. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!