Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ismerek valakit abban a...

Ha ismerek valakit abban a suliban ahová majd mennem kell felvételire, akkor èrdemes tőle segítséget kèrni hogy támogasson engem hogy felvegyenek oda? Segítene?

Figyelt kérdés

Már voltam ott régen tanfolyamon, ő volt ilyen osztályfőnök fèlesèg.

Írjak neki messengeren? Szerintetek segítene? Nem vesznek fel a tanfolyamra, èn nem tudom mi lesz!!



2019. okt. 14. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem fog segíteni. Neked senki se fog segíteni, és itt maradsz örök életedre hülye kérdéseket írogatni!
2019. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki nagyon nekiáll komolyan venni, ez egy közismert troll, aki üzenetben anyázza azt, aki ír neki választ. Obelikset már számtalan fiókról tiltották.

Így írjatok választ neki.

2019. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ràgalmazàs. Nem én vagyok az!!
2019. okt. 14. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Aham. Most vallottad be üzenetben. Bemásoljam?
2019. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!