Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tervezőgrafikus csak úgy...

Tervezőgrafikus csak úgy lehetek, ha valamelyik művészeti egyetemen elvégzem a Tervezőgrafika BA szakot, vagy grafikus OKJ képzéssel is lehetséges?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég az okj. Művészeti suliba jártam, én okj-t végeztem el utána, a többiek egyetemet. Ugyan ott tartunk, csak én előbb végeztem, fejlesztettem mellette magam, mert igazából okj-nál az a hátrány, hogy kevesebb az idő rá, hogy megtanítsák amit tudni kell, de ha fejleszted magad akkor jobban megéri, az egyetemen meg van idő mindenbe belekóstolni. Egyébként munkavállalás mindkettő részére ugyan olyan nehéz, de csinálsz egy jó portfóliót és mindenhova, tényleg mindenhova beküldöd, még ha nem is raktak ki álláshirdetést, és ha tetszik nekik felhívnak.
2019. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm a választ! Ment a zöld kéz. :)
2019. okt. 23. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

En az egyetemet ajanlom, egyertelmuel.

sokkal komolyabban veszik, mint pl egy okj. nem mellesleg kapcsolatokat is szerezhetsz.

2019. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!