Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri ennek továbbtanulni?

Megéri ennek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Nah szóval 10.es vagyok és sokat gondolkodtam azon, hogy minek is tanuljak tovább mert ugye évvégen fakot kellesz választani. Igazán a biológia érdekel és az irodalom (lehet fura kombó) Nah de tetszik a biológus szak mint munka de nem tudom magyarországon, hogy tudnék vele elhelyezkedni. Ami még érdekel a genetikus erről azt találtam, hogy biológiai szakot kell elvégezni mint ugye biológus vagy mehetek orvosira de azt másabb. Az a baj nem olyan sok információt találok ezekről. A harmadik a gyógyszerész ez a vonal is érdekelne ezzel kapcsolatban egy pici bajom van mondjuk legyőzhető az ha sikerül elvégezni akkor en félnék ügyelni egyedül. Ez lehet hülyeség de nah.. Mert ugye egyedül ügyelnek gondolom ha nem gyógyszergyarban vagy kórházba dolgoznék de ez egy más dolog. Igazából engem ez a kutatás érdekel.Sokkal szívesebben lennék egy laboratóriumban mint egy irodában. És úgy érzem, ha nem ilyen irányba mennék megbánnám. Aki tud nekem valami tanácsot adni vagy akármi (nyilván normális formában) akkor az irja le. 16L

2019. okt. 19. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Az elméleti tudományos szakokkal (biológia, kémia) valóban ,,csak” kutatni lehet maradni ilyen-olyan laborban, ha szerencséd van akkor céghez is (de általában marad a közszféra).

Ami megér, azok az alkalmazott tudományok, a mernökség. Biológia érdeklődéssel biomérnöki. Így ad tudást laborba es üzembe is, használható tudás és jobban is néz ki.

Vagy még van a biotechnológia.

2019. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!