Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy rengeteg tanultatok egy vizsgára és nem sikerült? Ha igen mi volt az és mennyit tanultatok!

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Gépgyártás technológia. Erre az egy tárgyra abban a félévben többet tanultam, mint az összes többire együttvéve, de csak másodjára sikerült összehoznom.

Villámkérdés szerű beugró, 10-ből 7-et kellett tudni, hogy mehess szóbelizni. És alapból volt benne három olyan kérdés, ami nem volt benne a kötelező irodalomban, és órán sem hangzott el, csak a tanár úgy gondolta, ezt illik tudni.


A másik, szintén másodjára jött össze, még a második félévben, Általános géptan.

8 kérdéscsoport, gyakorlatilag a teljes anyagot lefedve. És minden csoportot tudni kellett legalább 50%-ban. Erre is sokat tanultam, órában nem tudom meghatározni.

2019. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Termodinamika, szerves kémia. Mindkettőre kb 15-20 órát tanultam.
2019. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért 15-20 óra nem valami sok. Ez 3 nap felkészülés. Ennyi a minimum ami kell egy normális vizsgára.
2019. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi biofizika szigorlat. Kb 2 héten keresztül reggel 8tól éjfélig tanulás. A tripla beugró után jól meghúztak az utolsó körben. :D
2019. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!