Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kiiratkozás meg kell...

Egyetemi kiiratkozás meg kell indokolni?

Figyelt kérdés

Ami a neptunban van kérvény, azt látom, hogy nem, de a honlapon fent lévő formanyomtatványon ott az indoklás helye.

Elég csak a neptunban elküldeni? Ha nem, akkor mit írjak indoklásnak?

Az igazság az, hogy nagyon nem tetszik, és szívesebben vállalnék bármilyen munkát, minthogy ott szenvedjek. Nem tetszik, nem bírom, ennyi. A szakképzés amúgy is jobban bejön, az egyetemet, különben is csak "kipróbáltam milyen" és igazság szerint számítottam rá, hogy ez lesz. Szóval, hogy lehetne ezt megfogalmazni?

Mennyire valószínű, hogy el fogják fogadni a kérelmet?

ME



2019. okt. 25. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem fogadják el, hogy te ki akarsz iratkozni. Kötelesek, nem kényszeríthetnek. Semmi közük a magánéletedhez, nem is értem miért kérik az indoklást. Hagyd üresen, vagy ha úgy nem tudod leadni a kérvényt írd azt, hogy "iskolaváltás". Az, hogy milyen iskola meg miért váltasz szintén nem tartozik rájuk.
2019. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Írd hogy családi okok és viszlát.
2019. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!