Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika emelt szintű...

Informatika emelt szintű érettségire szeretnék teljesen egyedül felkészülni. Milyen forrást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Régebben érettségiztem, nincs infó érettségim. Ezért most csinálnék egyet. Milyen könyveket, oldalakat ajánlotok, ahol össze van foglalva, amit tudnom kell? Szorgalommal nincs hiány, minden megoldás érdekel. Hol kezdjem?


(Magamtól arra gondoltam, hogy megnézem a követelményeket és végigmegyek rajta és keresek anyagokat a neten, de reménykedem, hogy van már eleve egy rendszerezett forrásanyag gyűjtemény, ami megkönnyíti a dolgom, időt spórol.)



2019. okt. 30. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
oktatas.hu oldalon fent vannak a korrábbi évek feladatsorai. Csináld végig őket.
2019. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balázs11 válasza:

infoerettsegi.blog.hu


Ne mobilrol nyisd meg az oldalt, mert

akkor nem mukodik jol.


Ezen az oldalon videos magyarazattal csinal vegig egy tanar kozep es emeltszintu feladatokat. Az oldalon fent van minden forras ami szukseges ahhoz hogy a videoval parhuzamosan gyakorolj.

(En ezzel keszultem tavaly kozepszinture es 2020ban meg emeltre ebbol fogok keszulni)

2019. nov. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!