Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok melyik a nehezeb...

Mit gondoltok melyik a nehezebb a nyelv (ez esetben angol) felsőfokú érettségi vagy a történelem felsőfokú érettségi?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2019. nov. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív, mind a kettő humán tantárgy, de szerintem a történelem az nehezebb arra többet kéne tanulnom, bár ez abból is adódik hogy nekem van már egy felsőfokú nyelvvizsgám, valakinek a nyelv nehezebb valakinek a töri. Egyébként az emelt szintű érettségi nem pedig felsőfokú érettségi.
2019. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen elírtam sorry. Köszönöm válaszod!

Még egy kérdés ha lehet. Mi a véleményed az autodidakta tanulásról? Sajnos nem igazán van pénzem most magan tanárra viszont elég jó agyam van és most időm is van tanulni. Meg persze jövő évben keresnék valami magán tanárt aki felkészít miután magamtól nagyját megtanultam. Mi a véleményed?

2019. nov. 1. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire készülsz ha szabad kérdeznem?
2019. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szabad bölcsészet. Van érettségim csak újra kéne tegyem a két tantárgyat.
2019. nov. 1. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem símán megcsinálod magadtól is, csak tanulj sokat és csináld meg az elmúlt évek érettségi feladatlapjait. Angolból viszont érdemes magántanárt fogadni, akivel tudod gyakorolni a beszédet.
2019. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) <3

Angolból: filmeket is angolul nézem :)

2019. nov. 1. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok! :)
2019. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!