Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valamilyen weboldal, ahol...

Van valamilyen weboldal, ahol mondatokat kell vesszővel kiegészíteni, és az oldal/program kijavítja és kiértékeli a munkád?

Figyelt kérdés

Röviden annyi történt, hogy pár éve írni kezdtem - Wordben. Aki használta az tudja, hogy mindenhova vesszőt akar rakni, oda is, ahova nem kéne. Amikor írni kezdtem még jóp használtam a vesszőket, de bizonytalan voltam és elhittem, hogy rosszul használom őket. Hagytam, hogy a word mindet kijavítsa. Most évekkel később fogalmam sincs hova kell vesszőt rakni és hova nem. Azt sem tudom ebben a szövegben eddig hány hibám van. Nagyon frusztrál a dolog, változtatni akarok rajta.

A szabályokat olvasgatom, tanulgatom, de jó lenne gyakorolni is, úgy jobban megmarad. Van erre valamilyen oldal?



2019. nov. 2. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"Röviden annyi történt, hogy pár éve írni kezdtem - Wordben. Aki használta(,) az tudja, hogy mindenhova vesszőt akar rakni, oda is, ahova nem kéne. Amikor írni kezdtem(,) még jóp használtam a vesszőket, de bizonytalan voltam(,) és elhittem, hogy rosszul használom őket. Hagytam, hogy a word mindet kijavítsa. Most évekkel később fogalmam sincs(,) hova kell vesszőt rakni és hova nem. Azt sem tudom(,) ebben a szövegben eddig hány hibám van. Nagyon frusztrál a dolog, változtatni akarok rajta."


Programról nem tudok, ennyit tudtam segíteni. :) Ahol nem vagy benne biztos, ott fogalmazd át, ha tudnál bele kötőszót tenni, akkor kell a vesszö. Pl nálad, amikor írni kezdtél(, akkor) még jól használtad. Azt sem tudod(, hogy) hova kell a vessző.

2019. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha gondolod, írj privátot, ott elmagyarázom neked, hova kell vesszőt tenni

ezt tanultam, ebben dolgozom

2019. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!