Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyire elfogadott...

Egyetemen mennyire elfogadott jegyzetet mástól megvenni?

Figyelt kérdés
Vannak előadások amikre nem tudok bejárni (katalógus nélküliek). Meg lehet másoktól venni az írott jegyzeteiket vagy hogyan lehet vizsgaanyaghoz jutni?

2019. nov. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán elkérném ismerőstől, felsőbb évestől. Oktatók által írt jegyzetekért fizetnék max pénzt, de könyvtárban lehet azok is megvannak a tankönyvek mellett.
2019. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadott, de szerintem még elfogadottabb szimplán elkérni vagy odaadni másoknak. Hallottam már olyat, hogy valaki pénzért árulta vagy esetleg cserébe szoktak adni valami kis apróságot pl. csokit, sört, kávét stb., de a többség szerintem simán megosztja a másikkal mindenféle ellenérték nélkül. Én is kértem már másoktól, mások is kértek már tőlem sokszor. Nekem soha nem jutott eszembe, hogy pénzt kérjek érte és nem is fogadnám el. Eleve bejárok és jegyzetelek magamnak, attól pedig nekem semmivel sem lesz rosszabb/nehezebb/kevesebb stb., ha kölcsönadom valakinek a jegyzetem.
2019. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Közgázon, jogon pénzt szoktak érte kérni, máshol szolidaritásból odaadják.
2019. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. nov. 5. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogon se mindenki és nem mindenhol 😃


Mesélte az egyik tanárom, hogy az ELTE-n volt olyan, aki megpróbálta pénzért eladni a csoportjukban, de volt olyan is, aki csak szívességből feltette az egész csoportnak

Gondolhatjatok, hogy ezek után hányan fizettek érte a másik embernek 😂



Egyébként én is simán odaadom a jegyzetemet, ha olyan kéri el, aki normális

Mert olyannak tuti nem fogom odaadni, aki direkt nem jár be órára, mert lusta vagy bunkó velem/hátam mögött, akkor szerezze meg mástól 👌🏻🤗

2019. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!