Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt okyan aki emelt...

Van itt okyan aki emelt szinten dupla szóbekizett mert nem tudott emenni az írásbelire?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy úgy csak 100 a megszerezhető max.pont.

Vagyis ha mindkét tételem 50/30 100/60pont,akkor 60%lesz az érettségim?



2019. nov. 6. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel speciális körülmények vannak, nem fog nyelvvizsgát kiváltani és felvételibe se számítható be, tehát hiába adna a nyelv jobb pontokat egy másik tárgynál, nem vehető figyelembe, csak a másik tárgy ami rosszabb. Ha meg a nyelv kötelező, az kizáró ok.
2019. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nyelvre gondoltam feltétlenül, hanem pl emelt törire vagy magyarra stb

Egyébként az a része hogy nem számítják be,biztos nem igaz,meg az sem hogy kevesebbet ér,hiszen akkor nem lenne értelme az egésznek:)

Ezt az OH-ban is megerősítették.pusztán a pontozásra lettem volna kíváncsi,akinek van erről tapasztalata és így csinálta az érettségit vagy tanúsítványt.

2019. nov. 6. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont azért írtam. Én nyelvből dupla szóbeliztem és ez volt a helyzet. A bizonyítványba beleírják a dupla szóbeli tényét és innentől felvételin olyan, mintha az ott se lenne. Persze felvételizhetsz, azzal nincs gond, csak az a tárgy 0 pontot ér.
2019. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nincs úgy, ahogy az előző írta. Tavaly egy lány a sulimból nem jelenhetett meg az írásbelin és szóbelin 2 tételt húzott kémiából(nem tudom a részleteket) de végülis ugyanúgy számították be neki mint a többi diáknak. Egyébként fel is vették.
2019. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak.én is így tudom:)
2019. nov. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!