Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinál egy mechatronikai...

Mit csinál egy mechatronikai mérnök?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok és szemezgettem ezzel a képzéssel, viszont annyira szerteágazó a tanterv, meg maga ez a mérnöki képzés, hogy nem tudom, hova tenni, hogy mit csinálnak pontosan. Köszi a segítséget előre is!:)
2019. nov. 6. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mint általában bármilyen mérnöki végzettség esetén, ezzel a végzettséggel is sokféle munkakört be lehet tölteni. Dolgozhat valaki tervezőként (inkább csak mesterdiplomával), ipari gyártásfelügyeletben, gépüzemeltetésben, gépjavításban, minőségbiztosításban, anyagbeszerzésben, szaktanácsadásban, termékkereskedelemben is.
2019. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ellátogatni az egyes egyetemek nyílt napjára, valamint állásbörzékre is, mert az egyes cégek is betekintést tudnak Neked nyújtani, hogy egy mechatronikai, villamos-, gépészmérnök miket is csinál az adott cégen belül. Tegnap is voltam állásbörzén, itt volt a Debreceni Egyetemen, nagyon megérte. Kicsit valósabb képet is ad, mint az egyetem.
2019. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!