Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mást sem enged be az EPER-Burs...

Mást sem enged be az EPER-Bursa rendszer?

Figyelt kérdés
Mivel még nem utalták az őszi félévre járó ösztöndíjat, se intézményi, se önkormányzati részről, szerettem volna belépni a rendszerbe. Múlt héten még siker, most azonban visszautasít, hogy se az email cím, se a felhasználó név nem jó, ilyen felhasználó név nincs a rendszerben...hihetetlen, ami ezzel a Bursával van állandóan. Más be tud lépni?

2019. nov. 8. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
November 5-ig volt a határidő, ilyenkor már lehet nem engedik senkinek se, hogy belépjen. Levelet írtál már valakinek, hogy még nem küldték neked?
2019. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én még egy évvel ezelőtt pályáztam sikeresen 10 hónapra. :) A tavaszi ösztöndíj részem hiánytalanul megkaptam, azonban az őszi féléveben se híre, se hamva...pedig elvileg legkésőbb novemberig utalni kellett volna. Van még valaki hasonló cipőben?
2019. nov. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!