Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyetemen...

Mit csináljak ha egyetemen "félek" bemenni egy órára?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy szoringok elötte. Nehezen kapom a levegőt, tompul a hallásom, remegek, homályosan látok és úgy felek minta épp valaki meg akarna ölni.

Nem azért van mert a tanár olyan szigorú. Sőt igenis kedves és segítőkész. De valamiért óra elött és alatt folyton ezt a szorongást érzem. Más óránál nem érzek így. Csak néhány élethelyzetben.

Egy pár alkalommal nem mentem be erre az órára, ami nem is lenne baj csak hogy ez pont egy kötelezően bejárós óra. Ezért ha túl sokat hiányzok az nem szerencsés.

Szerintetek hogyan állíthatnám le ezt a szorongást?



2019. nov. 8. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Igyal elotte meg egy felest :)
2019. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
menekülj a jegyzetelésbe és otthon a tanulásba, el fog múlni, nem fog senki megölni
2019. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmazd meg pontosan mitől félsz, és elmúlik a szorongás. Addig gyúrd a gondolatot, míg meg nincs az oka. A "valamivel" már lehet kezdeni valamit. Az érzéssel magával nem.
2019. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A menekülés a legrosszabb megoldás csak egyre rosszabb lesz gondolj arra más is megcsinálta Te sem vagy rosszabb ill úgy is túl kell esni rajta amúgy megértelek volt olyan vizsga, hogy féltem nekimenni és ősszel mentem A vizsgára! Kapd össze Magad aztán feszülj neki Kitartást meg jó egészséget hozzá !!
2019. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Kérj meg valakit hogy kísérjen el a következő órára. Nem kell vennie veled,csak legyen ott addig a pillanatig amíg belépsz a terembe. Ha van veled valaki, ezek a homályos, de nagyon ijesztőnek tűnő dolgok nem is olyan félelmetesek. (Tapasztalat.)

Sok sikert :)

2019. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

*bemennie

Bocsi

2019. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%

Nem vagy vele egyedül, én is éreztem hasonlót. Nálam sokszor az volt, hogy álltam a terem előtt, majd valaki rám ripakodott, hogy menj már be XD


ne félj, én ha nagyon szorongtam végigjegyzeteltem az egész órát. Igazából minden elmúlik... gondolj bele, mit fog ez számítani 10 év múlva? Emlékezni se fogsz már rá.

2019. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!