Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű tesi érettségin...

Emelt szintű tesi érettségin hány labdajátékot kell választani?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem meg itt, mert olvastam olyat, hogy kettőt kell, de olyat is, hogy hármat.

2019. nov. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

3

Amúgy: google: emelt testnevelés érettségi vizsgaleírás

2019. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy azt megtaláltam, de a szövegben azt írja, hogy 2 kell, de az értékelőlapon 3 van feltüntetve.
2019. nov. 8. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
3-at ír a szövegben. Mutasd meg, mit találtál.
2019. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem jó tanács a Google ilyen esetekben, mert az mindenféle oldalakra vezethet, akár a GYIK-ra is, ahol bárki bármit írhat felelősség nélkül.


Ilyen esetben a hivatalos vizsgaleírás a megfelelő forrás:

[link]

Ebből egyértelműen kiderül, hogy hármat kell, és az is oda van írva, melyik négyből.

2019. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem találom, hogy melyikben olvastam, de ezek után már eléggé egyértelmű, hogy hármat kell. Köszi a válaszokat.
2019. nov. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!