Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az a kérdésem hogy hány éves korig lehet gimnáziumba ill szak iskolába járni? Ugy tudom az oktatá szerint 24, de nem biztos. Köszönöm. Bunkóskodok kiméljenek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: diák.szakiskola, szakközép, gimnázium

nov. 9. 13:09  Privát üzenet  

A válasz
10.es vagyok és van egy 19 éves osztálytársam,20 lesz májusban.Mondjuk kínai..

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy kell járni egyetemre?
Szerintetek jó ötlet a Facebook csoport alapján ráírni olyanokra, akikkel ősztől egy szakra fogtok járni egyetemen? Ez ismerkedésre való nyitottságnak, vagy nyomulásnak tűnne?
Mit csináljak ha nem akarok ebben az iskolába járni?
A Szegedi Tudományegyetem TTIK levelező szakjaira járt, jár vagy járni fog valaki, érdeklődenék?
Megéri levelezőn járni egyetemre?
Metropolitan Média Design szak? Jó az oktatás, megéri oda járni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!