Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Van itt olyan aki baleset helyszinelőként dolgozik?

Vagy annak tanul.

Mesélne egy kicsit arról hogy?:

-Miket tanult?

-Hol végzett/végzettség?

-Magáról a munkáról ,hogy mik a nehézségei,és jó oldalai?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleset, helyszínelő

nov. 9. 13:35  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan történeted, hogy az iskolai tesióra balesetivel vagy kórházzal végződött? Elmeséled, mi történt?
Idén passzív félévre kerültem baleset miatt, ezért a második félévemet nem tudtam elkezdeni. Az első félévben egy tárgyam nem sikerült azt biztosan felveszem. Második féléves...
Átsorolhatnak úgy ha a félév során baleset miatt nem tudtam bejárni?
Ha baleset történt reggel és három órával később értem be mint kellett volna és erről van igazolásom, viszont nem megyek be az utána lévő órákra akkor csak azokat kell leigazolnom?
Van valahol Budapesten ingyenes elsősegély-tanfolyam?
Személy- és vagyonőr szituációval kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem hogy:?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!