Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szakdolgozatot muszáj elküldeni leadás előtt a konzulensnek?

Kétszer konzultáltam vele, a vázlatot elfogadta, szakirodalmat egyáltalán nem javasolt, meg mondta, hogy szabad kezet ad a dologban. Na most ebből nekem az jön le, hogy megírom, leadom és lesz amilyen lesz, ha ő előzetesen ellenőrizgetni szeretné akkor biztos mondta volna. Másrészt félek is kicsit elküldeni neki, mert lehet azt mondja, hogy teljesen vállalhatatlan és a maradék pár hétben írjam újra az egészet (amitől inkább csak roszabb lesz) Még nincsen teljesen kész de már a vége fele vagyok, a minimumterjedelem bőven megvan, minden le van hivatkozva de így is félek, hogy kettes sem lesz.

nov. 9. 15:11  Privát üzenet  

A válaszok

Öngól, ha nem küldöd el.

Félsz elküldeni - nah, és leadni nem félsz?

Még mindig sokkal jobb, ha ő mondja, hogy egyes részeit írd újra, mintha élesben dobják vissza!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 15:17 Privát üzenet
Pontosan

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 16:09 Privát üzenet
Ugyanilyen helyzetben nem küldtem el a konzulensnek, besértődött, szétkritizálta a dolgozatot, 3-ast adott rá... alig tudtam a védésen kimagyarázni magam.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 18:47 Privát üzenet
Aztán majd az értékelésnél visszadobja.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 20:29 Privát üzenet
Mindenképpen küld el. Ismerek olyan oktató, aki nem hajlandó elfogadni, ha előtte nem küldi el a diák.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnapelőtt 18:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakdolgozatot ellehet készíteni úgy hogy teljesen hülye vagy a témához és azt sem tudod hogy állj hozzá?
Meg lehet írni 2 hét alatt a szakdolgozatot, ha heti 4 nap írom de akkor napi 6-8 órát?
Hogyan tudnék hatékonyan szakirodalmat találni a szakdolgozatom kutatási tervéhez?
Más is van, akinek a konzulense nem nézte át leadás előtt a szakdolgozatot?
Melyik egyetemi szakon tudnèk írni szakdolgozatot az elektromos cigaretta hatàsairól?
Egy egyetem két különböző szakán le lehet-e adni egy interdiszciplináris szakdolgozatot? Konkrét információkat várok!

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!