Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A keringőruha kinézetét...

A keringőruha kinézetét rámerőltethetik?

Figyelt kérdés

Szóval 12.ben szokott lenni keringő-tánc amihez általában a lányok ilyen szép fehérruhát vesznek fel,de én már láttam csak kéket,csak vöröset,meg olyat ahol mindegyik más volt.


Most ha az osztályomban páran fehér ruhát akarnak,akkor azt rám lehet erőltetni?

Vagy ha azt mondom hogy nem szeretnék fehér ruhát akkor kivesznek a táncból?


vagy ez hogy működik?



2019. nov. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Olyan színű és fazonú ruhában táncolsz amilyenben szeretnél! Nekem is most lesz szalagavatóm.
2019. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak fehér ruhában láttam keringőzni lányokat. Ha megbeszéltétek, hogy más színben legyen, akkor oké, de ha nem, akkor megértem, hogy fehéret akarnak.
2019. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor a tanárok és az osztály többi tagja nem szabhatja meg hogy milyen szín legyen?

Nem rikító zöldre gondoltam,azt hozzá teszem ,szóval azért tudok néhány ilyen határt.

2019. nov. 9. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályban kötött megállapodás kérdése.

Nálunk a keringőnél fel sem merült más szín, a másik táncunkhoz kétféle színből és kétféle hosszból lehetett választani, de az anyag, a szabás stb. ugyanaz volt mindenkinek. Akinek nem tetszett, nem táncolt.

2019. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyfüggő. Nálunk pl színes nem lehetett, max törtfehér vagy valami nagyon halvány, de a szabást, stílust mindenki egyénileg döntötte el, a bérlés is magánúton történt.

Máshol meg előfordul, hogy egységes az egész, ott ha nem tetszik az 1 db kiválasztott típusú ruha, akkor nem táncolsz.

Szóval ezt az osztályfőnöködtől kéne megkérdezni.

2019. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Erre nincs egyseges szabaly az orszagban vagy ilyesmi, amivel vedhetned magad ha erre gondolsz. Siman az ofod vagy a tanc csoport is kirakhat. Nálunk egyhelyrol berelte a suli a ruhát, mindenkinek ugyanaz a fazon, ugyanaz a fehér szín. Akinek ez nem tetszik annak lazán mondanak egy viszlatot. Ergo te kerheted hogy csak neked legyen pl piros ruhád, ha nalatok a feher a szokás es mindenkin az lesz. Szoval a kérdésedre igen a valasz. Kirakhatnak bármiféle magyarazat nelkul ha nem vagy hajlando fel venni az "egyenruhát". Es senkit nem fog erdekelni ha panaszkodsz. :D
2019. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fehér ruha van megszavazva, akkor fehér.

Színesben láttam már, szerintem nagyon szép. De ott az egész osztály úgy táncolt.


Demokrácia, többség akarata. Ha mindenki fehéret akar (legtöbb helyen az van), akkor nem választhatsz mást a keringőhöz.

2019. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki olyan színűben táncolt, amilyenben akart. Olyasmi eszünkbe se jutott, hogy a színt megszabjuk.


Még a fiúk se voltak teljesen egyformák, mert az egyik nem akart csokornyakkendőt tenni, mert szerinte bohócoknak való. :D



Ezt inkább az osztályoddal kellene megbeszélned nem velünk. Ha csak páran akarnak fehér ruhát, akkor annak nincs nagy súlya.

2019. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úgy volt most januárban, hogy bécsi keringőt táncoltunk, ami "elbírja" a színes ruhát is. A tanár pedig ez alapján alakította a táncot, hogy kin volt fehér vagy színes ruha, mert ez alapján osztott minket körökre a keringőben. Szerintem így is szép volt, hogy volt kevés színes (kék, vörös, menta, stb) és egy csomó fehérruhás keringett körülötte 🙃
2019. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!