Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen nem ciki elkezdeni...

23 évesen nem ciki elkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Első BSC-ről lenne szó, gimi után elmentem dolgozni, családi okok miatt. Programtervező informatikus érdekelne, szerintetek lenne esélyem elvégezni, úgy, hogy érettségi óta nem foglalkoztam matekkal? ELTE-ről lenne szó.

Gimiben fakton tanultam, deriválás, integrálás alapszinten megy, amit megtanítottak suliban. Köszi a tanácsokat!



2019. nov. 9. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2019. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
En nem ajanlom ez nem 7 feleves egyetem lesz ennyi kihagyas utan az nagyon valoszinu. Cikinek nem ciki de nem ajanlom ezt a szakot, hacsak nem programozol amugy is, de akkor is csak ha enelkul nem tudsz feljebb lepni. Am ha mindenkeppen programozni akarsz akkor nezd meg a codecool vagy greenfox vagy egyeb ilyen masfel eves programozo kepzest, munkahoz elobbjutsz ezek melett es ha tenyleg jo vagy, diploma nelkul is tud az ember elore lepni. Vagy ha ezzel meg nem beszeltelek le legalabb annyit csinalj, hogy meg felveteli elott tanulj meg egy programozasi nyelvet alapszinten es donsd el hogy szereted-e, tudom sokat lehet vele keresni de annyi szaktarsam bukott ki egyetemrol hogy mindenkit ova intek a felelotlen szakvalasztastol.
2019. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki. Az egyetemen pedig mindenre megtanítanak. Barátnőm is több év munka után ment oda, jó esze van, ösztöndíjas is. Nem lehetetlen.
2019. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen meg tudod csinálni. A károgó csak fél a konkurenciától, az az igazság.
2019. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Hjaj, ez a greefox... fent van a neten, Udemy-n minden pár ezer forintért. De valahogy muszáj itt összekukázni oda az embereket, mert minden második programozós kérdés alá odaírod, hogy nézzék már meg szegényeket. Nem megy a biznisz, mi? :(
2019. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor szerintetek meglehet így is csinálni? Hogy 5 éve nem tanultam szinte semmit? Tartok tőle egy kicsit, hogy nem tudom felvenni a ritmust.

Ezek a greenfoxos képzések sem lehetnek rosszak, viszont a megspórolt pénzemet nem erre költeném. Azért köszönöm a válaszodat!:)

2019. nov. 9. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Üdv!

Egy 43 éves egyetemista

2019. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Simán meg lehet csinálni, és a 23 még fiatalnak is számít. Van, aki 63 évesen kezd el egy szakot. Tanulni soha nem szégyen.


Mindenképpen kell legalább egy BProf vagy BSc diploma a programozói karrierhez, a komolyabb állásokban már a HR előszűrőn kiesel, ha még ez sincs.

2019. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen megyek jövőre gazdinfóra. Pont nem érdekel, hogy mi az ami ciki mások szemében. Kinőttem már ebből. Célom van, elérem. Ennyi.
2019. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Elsonek tedd rendbe az onbizalmad, mert igy a suli sem fog menni.

Komolyan irom.


Utana johet a suli.

2019. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!