Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Okj-s bérszámfejtő tanfolyamra járok.Jövőévtől megszűnnek az Okj-k ez azért aggaszt mert amiben most vagyok,egy fizetős képzés és mégsem tanítanak olyan színvonalon ami elegendő lenne a vizsgák letételéhez. Legutóbb is írtunk egy modulzárót,amihez tananyagot nem kaptunk,mert azt mondták a tanár minden lehetséges rögzítési felületet megmutat,bármilyen ügyfélnek is kell bérszámfejteni. Ezt nem tette meg,így sokan gyanítjuk,hogy nem is sikerült a vizsga.Többen jeleztük az oktatás szervezőnek,hogy a tanár a tanítási órákon sok hibát vétett,sokszor azzal sem volt tisztában,hogy mi milyen csoport is vagyunk illetve,hogy rengeteg dolgot nem mutatott meg és sok dologgal ő maga sem volt képben.

Semmi gond ha nem sikerül,hiszen biztos van lehetőség újravizsgázni újabb 10 ezer forintért(ami szerintem igazságtalan,mert nem a mi hibánkból nem sikerülhetett a vizsga,legalább ne fizettetnék ki újból.)

Januárban itt a szóbeli,de több mint 1 hónapja nem is közölte az eredményt miközben tudja jól,hogy addig nem mehetünk tovább amíg az nem sikerül.Eközben békésen nyaralgat.

A kérdésem az lenne,hogy ha 200 ezer forintom benne van ebben a tanfolyamban,és mégsem sikerül a szakma megszerzése,a csúszásaik és a hibázásaik miatt.

Milyen hivatalos szervekhez tudok fordulni,hogy vissza kapjam a pénzem?

Engem érdekel ez a szakma,nagyon tetszik.Szabadidőmben könyvelőhöz járok,hogy minél gyorsabban tudjak beletanulni.

Ezért bánt,hogy mások hanyagságából és szervezetlenségéből adódóan elbukhatok.

Elnézést,hogy hosszúra a sikerült,köszönöm ha elolvastad és segítesz!

Szép napot nektek!

20/L


2019. nov. 9. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!