Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így ha újrafelvételizek,...

Így ha újrafelvételizek, akkor önköltségesen leszek?

Figyelt kérdés
2018 szeptemberben kezdtem el egy szakot, de sajnos nem sikerült jól az első félévem, és a másodikot passziváltattam. Most 2019 szeptemberében folytattam ugyan azt a szakot, de most sem megy jól egy nagyon fontos tárgy, és azon gondolkozok, hogy passziváltatok idén is, 2020 szeptemberétől pedig másik szakon próbálkoznék. Így önköltségesre kerülnék? Még nem választottam szakot. Az 2018ban azt hiszem 18 kreditet szereztem, idén még fogalmam sincs.
2019. nov. 10. 19:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha minden sikerülne 28 kreditem lenne, de a problémás tárgyamat nem érzem reálisnak, így lenne 22.
2019. nov. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!