Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te szeretted/szereted a...

Te szeretted/szereted a szakmai gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy élvezitek/élveztétek-e csinálni.

Az a helyzet, hogy én nagyon utálom, ezért felmerült bennem a kérdés, hogy vajon más is így van/volt-e ezzel. Nekem pluszban még az is elég nagy szívás, hogy 4.5 hónapot le kell dolgoznom teljes munkakörben (ebből már a szabadság le van számolva pl Karácsonyra, meg egyéb ünnepekre), tehát napi 8 óra + ebédszünetre félóra.

Nektek is ennyit kellett bent lenni? Sajnos nálunk beléptető rendszer van, úgyhogy minden percre pontosan visszakövethető.


2019. nov. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én utáltam...

Heti 2 napot mentem terepre, de a legszarabb melót kaptuk mindig. Igazából a fő melósok alá dolgoztunk, csak kb 1/5 annyi pénzt kaptunk érte.

Azt hiszem én havi 8 napra kaptam 20-30 ezret, amit ha kiszámolsz napi 3.000 forint körül mozgott és emellé semmi értékesíthető tudást nem kaptam.

2019. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 hát akkor elhiszem, hogy neked főleg nem adta. Sajnos nekem a hét mindennapján kell mennem, 90 munkanap az elvárás 8 órában.
2019. nov. 13. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemen voltam kötelező szakmai gyakorlaton. Semmi értelme nem volt, csak a hasznosan tölthető időmet ülhettem le az irodában, havi ötvenezer forintért. Használható dolgot nem tanultam, ha feladatot kaptam az elég alja munka volt. Éppen ezért pár óra alatt megcsináltam és két napig csak úgy tettem, mintha még mindig dolgoznék vele. Így tudtam aludni és olvasni.
2019. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!