Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kresz tanfolyamnak mi az...

A Kresz tanfolyamnak mi az értelme?

Figyelt kérdés

Szóval ugye ez kötelező hogy meglegyen ahhoz hogy lehessen jogsid,viszont egyszerűen most sem fér a fejembe,hogy mi értelme annak,hogy az "oktató" a maga stílusában,elmondja PAPÍRFORMA SZERINT UGYANAZT,mint ami kresz tesztekben,és kresz könyvekben van.

Nem lenne egyszerűbb simán elmenni a vizsgára,ha valaki úgyérzi menne neki?

Hogy hogy még nem szüntették be ezt a marhaságot?



2019. nov. 13. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez kötelező ahhoz,hogy meglegyen a jogsid,bocsi az ismétlésért...
2019. nov. 13. 19:33
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk hogy egy olyan szituàcióban, amilyenbe még nem kerültèl (mert pl a városodban nincs villamos vagy speciàlis kereszteződés/körforgalom) ne csókold meg a másik közlekedőt az autóddal.
2019. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
ez bennem is megfordult annak idején. És tényleg nem sok értelme van az oktatásnak. Illetve ezelőtt ~20 éve. Most nem is tudom ,hogy milyen. De valóban sok értelme nincs.
2019. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon is sok értelme van!


Az oktató számos olyan dolgot és esetet elmagyarázott a tantermi oktatás során lényegre törően és érthetően összefoglalva, csoportosítva, ami a könyvben sokkal bonyolultabban és össze-vissza oldalakon széthúzva áll, szóval baromi hasznos a tantermi oktatás és egy jó oktató!


Óra végén meg mindenkin egyesével végigmenve kikérdezte az órán hallottakat és összegeztük, átvettük, gyakoroltuk - és aki minden órán ott volt, figyelt, tanult, az mind elsőre át is ment a kresz vizsgán.


Ráadásul egy csomó kérdés felmerült menet közben és órán kérdezhettünk, szóval NAGYON ajánlom mindenkinek!


Nem csak az a fontos, hogy átmenj a vizsgán, hanem hogy értsd, rögzüljön, gyakorold és rá legyél kényszerítve az aktív munkára, mert vezetni is aktívan fogsz elvileg - tehát szükséged lesz a tudásodra is, nem csak a papírra.

2019. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Mert 10-ből 6 “okosnak” még úgy sem megy, hogy beült tanfolyamra, vagy végigolvasta online tanfolyammal. 7-8. alkalommal mennek át minimumpontszámmal a KRESZ vizsgán, ami azért nem egy nehéz dolog. Az ilyeneket inkább a vezetéstől kellene eltiltani.

Azt meg senki sem gondolja komolyan, hogy majd oktató nélkül fog a sok marha vezetni tanulni és úgy elmenni vizsgára? Még egy rutinos, több éve vezető ember esetén is 10-ből 8 megbukna a forgalmi vizsgán, mert annyira megszokásból vezetnek. Ami nem baj, ha nem veszélyeztetnek másokat, de azért mégis csak egy olyan embertől kell megtanulni vezetni, aki a tökéletes formára tanít, még ha az meg sem marad.

2019. nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tantermire akartam menni, de nem indult. Szóval e-learningen csináltam meg. Nem bántam meg. Mindenkinek ajánlom.
2019. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!!

Ezen az alapon be lehetne szüntetni mindenféle oktatást, hiszen a neten bármely témában sokkal több infót lehet találni, mint amit egy-egy oktató, vagy tanár tudhat. :/

2019. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!