Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti átéltetek már ehhez hasonló...

Ti átéltetek már ehhez hasonló dolgot? Ha igen, mit gondoltatok?

Figyelt kérdés

Hú,fura témához kapcsolódik a kérdésem,de már kb 1 hónapja zavaró dologként játszik az életemben.


Végzős vagyok és mint jó páran,én is készülök az érettségire,egyik tantárgyból emeltezni szeretnék. A tanárom (nő) segített,ha odamentem kérdezni,vagy ő jött,volt,hogy külön órát is tartott és továbbra is elvileg így van. Elég jóba voltunk/vagyunk,már lelkitársként is tekintettem rá mert mindig tudta,ha valami baj van és beszéltünk róla,amit mással nem beszéltem meg,na meg alapból tudtunk sokat beszélni bármiről,megértettük egymást és megbíztunk egymásban. Na úgy 1 hónapja kérdés miért,de fordult a kocka (nem tettem és mondtam semmi rosszat) arra lettem lassan figyelmes,hogy eltávolodott,nem beszéltünk egyik óra után sem,eljutottunk oda,hogy meg lettem vádolva másolással,másik oszttársam nem,mikor tudja,h én tudom az anyagot,meg elkezdtem azt érezni mintha nem kedvelne,haragudna és a rossz szerepét tölteném be. Ez engem nagyon zavar,de csak mert nem értem az okát és félek,hogy ha bármibe belekötne én emiatt lennék indulatos,vele pedig nem szeretnék vitázni.


Az lenne a kérdésem,ha veletek is volt ilyen,hogy egy jó viszonyt ápoló tanárotokkal hirtelen rosszba lettetek (vagy úgy éreztétek) akkor az miért volt? Hogy jöttetek rá? Mit gondoltatok?


2019. nov. 14. 17:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!