Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy készültetek a kémia...

Hogy készültetek a kémia emelt érettségire? Szóbelire, írásbelire? Tudtommal csak a szóbelire vannak meg a tételek. Kellett külön tanár?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt már, 7 éve. De igen, kellett tanár, középiskolát követően felvételiztem, gimiben nem tanultam emelt szintű kémiát. Akkor az Ötösöm lesz kémiából c. könyv segített a számolásban, és a Mozaikos könyvek az elméleti részben (van egy, ami 11-12- osztályra írt és direkt emelt szintű érettségire készít fel). Szóbelin tételsort nem kaptunk, de egyébként ez a Mozaikos könyv elég jó átfedésben volt azzal, amit ott kérdeztek. Kísérletre kellett még felkészülni, azt átbeszéltem a tanárommal és egyszer bementem megcsinálni őket, de úgy vettem észre ők inkább az elméleti hátterére kíváncsiak, nem arra, hogy sikerül-e a kísérlet.
2019. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!