Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik opciót válasszam?

Melyik opciót válasszam?

Figyelt kérdés
Tovább szeretnék tanulni, érettségim van már, földrajz volt a választottam, ez 80 % lett, illetve a történelem 52%, amit szakon elfogadnak. Viszont jövőre egy emelt kötelező lesz, így gondolkodom, hogy földrajzból elmennék emeltezni. De lehet a pontok miatt töriből is meg kéne próbálni, de azt csak középszinten. Ez a terv, de nem tudom félév alatt ez hogy hozható össze. Igazat megvallva nem nagyon vagyok a töriért oda, egy jó emelt földrajzzal is meglenne a pont. De lehet a töri pontja is jól jönne. Teljesen bizonytalan vagyok.
2019. nov. 15. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez függ több dologtól, ahova jelentkezel eddigiek alapján hány pont kellett, milyen finanszirozási forma, fosz/alapképzés stb.

Innen nem lehet adni jótanácsot, ha alig tudunk valamit.

2019. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a statisztikát 284 pont volt a ponthatár azon a szakon államin is. Szinte mindenkit államira vettek fel. Bár gondolom azoknak jóval 400 felett lehet pontjuk.
2019. nov. 15. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetem oldalán nézd meg ha van statisztika erről.
2019. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felvin néztem
2019. nov. 15. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetem honlapján, legalábbis ahova én járok van ilye hogy meglehet nézni mennyi volt a jelentkezok száma és atlagpontja, lehet a tiédnel is vam
2019. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!