Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogsis elsősegély vizsga...

Jogsis elsősegély vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallok a "rettentően borzasztó"-tól a "csak az nem megy aki nincs ott"-ig.

Mi az igazság?



2019. nov. 16. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2 nap alatt hibátlanra megtanultam. Easy
2019. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém könnyű volt. Aki megjelent, mindenki átment.
2019. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyű volt. A tévhittel ellentétben, nincs olyan, hogy napi x embert meg kell buktatni, nálunk is mindenki átment.
2019. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vészes utólag belegondolva, de jobban féltem mint a kresz vizsgától.

Vagy a stabil oldalfekvést vagy az újraélesztést kell bemutatni. Nekem az utóbbit kellett, de szerintem kb mindnehol, mert azt csak babán kell, nem élő emberen.

És utána húzni kellett egy papírt amin 2 szituáció volt. A leírt balesetet kellett elmondani, hogy hogyan látnám el.

Sok sikert!

2019. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az orvos nagyon mogorva és bunkó, hamar megbuktat, mi 5-en mentünk be, ketten megbuktak, ketten pedig már buktak(aki velem bejött már negyedére jött). Nekem elsőre meglett, egy nagyon egyszerű kérdést kaptam+újraélesztés, de arra pont nem figyelt, mert telefonált. :D Annyi volt, hogy addig kellett csinálni az újraélesztést amíg ő le nem állított, még amikor "kipóckolàsra" kellett példát mondani nála mindig kabàtot kellett mondani. Visszaszólni nem érdemes neki, mert akkor buktat valaki beszólt neki és hetedjére engedte át.(BAZ megye)

Nem nehéz, én suliban tanultam rá lyukas órákban.

2019. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!