Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem késő még ebbe bele vágni?

Nem késő még ebbe bele vágni?

Figyelt kérdés
35 vagyok. Annak idején családi okok miatt nem fejeztem be az egyetem ( nem bántam meg, csak második helyen jelöltem meg azt a szakot, amire akkor felvettek, igazából csak b-terv volt), idén viszont sikerült bejutnom ismét, a már akkoriban is első helyen jelölt szakomra, amit nagyon szeretek. Levelezőn vagyok, dolgozom mellette. Most lenne lehetőségem bekapcsolódni egy kutatásba, ami nagyon érdekel és kapcsolatban van azzal a témával is, amiből később a szakdolgozatomat szeretném írni, illetve a jövőben is szívesen foglalkoznék vele és dolgoznék is benne. Ez egy jó lehetőség lenne, talán diploma után is maradhatnék a kutatócsoportban. De nem tudom nem vagyok e elkésve az ilyen jellegű álmaimmal? Van itt valaki aki hasonlóan későn kezdte az egyetemet és esetleg nem hagyta abba az alapdiplománál?
2019. nov. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő?
2019. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, legjobb esetben is 38-39 leszek, mire a Bsc-vel végzek, aztán még a mestert is szeretném megcsinálni.Szóval, hogy nem leszek vagyok e túl öreg, hogy mindent a nulláról kezdjek ennyi idősen? Dolgoztam már a tanulmányaimmal kapcsolatos helyen, akár oda is visszamehetnék majd, a gyakorlatomat is ott fogom végezni. Csak azt nem tudom, hogy nem vagyok e túl öreg ebbe belevágni, úgy, hogy különösebb szakmai előéletem

nincsen még?

2019. nov. 17. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha egészséges vagy, még lehet cirka 50 aktív éved. Nem egy nagy tudású professzor doglozik nyugdíjasan is. Neked ez kevés? Nekem nem. :)
2019. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk vannak nálad sokkal idősebbek is nyugodtan vágj bele főleg hogy van hova csatlakoznod is. Nem nem túl késő csináld azt amit szeretnél :)
2019. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!