Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki egyetemre jelentkezik...

Martin2212 kérdése:

Aki egyetemre jelentkezik mindenki mehet gólya táborba (aki foszk-ra jelentkezik) az is? Illetve ha igen akkor azok közül is csak nappali vagy mehet levelezős is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk anno ott voltak a FOSZK-osok is. A levelezősök nem. Hogy ennek az volt az oka, hogy nem hívták őket, vagy az, hogy nem volt kedvük/idejük, nem tudom.
2019. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Foszk igen, levelező nem.
2019. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Foszk nincs, viszont a levelezősök jöhetnek, az más kérdés, hogy csak kevesen tudnak ehhez szabit kivenni.
2019. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van kor limit is, azaz 24 év alatt lehet csak menni.
2019. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már kor limit utolsó, ha valamit nem tudsz ne írj baromságot... én 27 évesen mentem gólyatáborba, ahol mesélték hogy volt év amikor 40 éves gólya is volt..
2019. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kor limit nekem is butaságnak hangzik. Miért lenne valaki kizárva, csak mert később kezdte az egyetemet?
2019. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-5# Azért írtam, mert nálunk volt. Direkt óvatosan fogalmaztam meg hogy "úgy tudom", mert attól még hogy nekünk volt lehet másnak nem.


2018, BME-VIK. Itt 24 volt a korhatár.

2019. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, így akkor elnézést kérek :)

Ezek szerint egyetemfüggő, de szerintem a legtöbb esetben nincs korlimit.

2019. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!