Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mi legyen. Az...

Fogalmam sincs mi legyen. Az egyik osztálytársamra rávágott ma a tanár. Ezek után mi lesz a tanár sorsa?

Figyelt kérdés
Nem szeretjük a tanárt, de eddig el nem tudtam volna képzelni róla, hogy rávág az osztálytársámra, aki már pár hete nem csinált házit. És órán beszélgetett. Elvileg nem fájt neki az ütés, de mivel nem vagyok vele túl jóban, nem tudok semmit arról, a szülei erre, hogyan reagálnak? Ha feljelentik milyen következményei lehetnek? Ha az osztályfőnök tudja meg, mi várható?

2019. nov. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Csaknem ököllel vágott le neki olyat, hogy kieesett a padból. Megérdemelte egyébként, de elég lett volna kizavarni is. Ha épeszűek a szülei ismerik őt, hogy nem csinál házit, beszél órán, stb. Akkor maximum annyit mondanak neki, hogy "jól tette a tanár". Ha nem ilyenek, akkor tehetnek feljelentèst, igen. Egyébként nekem gimiben volt olyan tanárom aki állandóan hozzám dobàlta a hatalmas kulccsomójàt amikor előttem beszélgettek a fiúk(én meg egyedül ültem lánykènt hátul, szóval nem is volt kivel beszélgetnem). Ja, és kb az egész osztályban egyedül én jegyzeteltem az óráján és mégis mindig

Engem célzott azzal a szarral. :D

Visszatérve: Ha feljelentik, akkor kirúghatjàk, kaphat fegyelmit, egy ideig nem taníthat, stb.

2019. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt nem szabad, valamit tuti kap érte. Ha jogos volt, ha nem…
2020. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!