Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megoldható?

Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg Debrecenben járok iskolába, és eredetileg én 140 kilométerre lakom innen. Sajnos nem biztos az, hogy itt tudok maradni Debrecenben egyéb okok miatt, ezért nagy a valószínűsège annak, hogy vissza kell költöznöm a szülővàrosomba. Miskolc mellett lakom(Kbarcikàn), Miskolcon kell átszállnom minden alkalommal, ha ide utazom, vagy ha haza utazom. Az iskolát nem akarom abbahagyni, mert nagyon jók az oktatók és nagyon jó a képzés és nálunk az egész megyében nincs lehetőség azt tanulni amit én most itt tanulok. Szóval a kérdésem: Megoldható lenne-e valahogy úgy bérletet vásárolni, hogy Kbarcikàtól Debrecenig vagy csak úgy oldható meg, hogy Kbarcikàtól Miskolcig és Miskolctól Debrecenig?

Mivel estis vagyok így a kollégium sem megoldható.

Ne haragudjatok a tudatlansàgomèrt, de soha életemben nem vettem bérletet.

Csak értelmes válaszokat kérnèk!


2019. nov. 20. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ezt szerintem érdemes lenne valamilyen utazási kategóriába kiírni. Ha a vasuti közlekedés érdekel, akkor mavstart.hu (vagy elvira.hu) ott látod a menetrendet.

Egyébként miféle szak az a debreceni, ami Miskolcon nincs?

Miskolc acélváros, meg Budapest után 2. az országban a műszaki oktatás/ipar területén.

2019. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!