Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyabál utáni napon be...

Gólyabál utáni napon be szoktak menni az egyetemisták órára?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
A Gólyabál mindig pénteken vagy szombaton van pont azért, hogy ez ne legyen kérdés.
2019. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálunk csütörtökön lesz.
2019. nov. 21. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem. De fél év múlva már te sem fogsz ilyeneken agyalni :)
2019. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó évben csak ünnepnapokon jártam órára ;).
2019. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csütörtökön volt, mert hogy “pénteken a LEGTÖBB egyetemistának nincs órája úgyse”. Ja, csak majdnem az összes angolosnak, ami jó párszáz ember, meg más szakon levőknek is, a többi karról nem is beszélve. Nem mentem el végül, mert pénteken fontos óráim voltak, amikről nem nagyon hiányozhattam már, mert (betegség miatt) közel voltam a max kerethez. De nagyon sokan voltak még így, ismerős szerint sokkal kevesebb ember ment el a bálra, mint számított rá. Ha tényleg ÖSSZEGYETEMINEK nevezik, akkor igenis tegyék olyan időpontra, ami nem zár ki kapásból több száz embert! Kötve hiszem, hogy ugyanennyinek lett volna problémája egy péntek vagy szombat estével.
2019. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát, nálunk pl kedden lesz, de bemegyek szerdán, mert csak 11kor kezdek. De 8ra is bemennék szerintem; időnként ki lehet bírni 2-3óra alvással egy napot.
2019. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ja a kérdésre visszatérve, máskor se nagyon szoktak bemenni, nemhogy bulik után.:)
2019. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a (csütörtöki) gólyabál utáni reggel nyolcas órán katalógus volt, mert feltűnt a tanárnak, hogy kevesen vagyunk. Előtte sose volt katalógus.
2019. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is csütörtökön volt, másnap reggel 8-kor kezdtem. Én bementem órára, de annyira nagyon nagyon sokáig nem is maradtam a bálban, utána sem mentem afterre, nem is ittam sokat, szóval olyan 3 körül már otthon voltam és aludtam.
2019. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk is csútörtökön volt, amúgy ha olyan fontos óra simán be lehet menni pár óra alvással, egy nap nem a világ

sőt én már nulla alvással is mentem be

2019. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!