Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtatok a mai...

Milyennek találtatok a mai biológia OKTV feladatsort?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem irtózatosan nehéz volt. Az előző évekhez képest is. Igaz nem 4 évig heti 8 órában laborral tanultam a bioszt (sajnos) de attól függetlenül az általános biosz tudásom egyáltalán nem elenyésző szerintem, viszont mivel tegnap a tesztnek a 60-70 % egyáltalán még érintőlegesen sem vettük az órákon így a teszt nagy része tippelgetésből állt. Nagyon csalódott vagyok.
2019. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagban nem volt nehéz, a növénytanban és az állattanban volt 2-3 teljesen offos felada (pl. csigás feladat). Az ökológia pedig nem volt nehéz, hanem jó hosszú volt.


Igazságtalanság hogy a 11.esnek muszáj az állattant és a növénytant mellé egy olyan témakört választani amit még nem is vettünk. Ez nem fer, hiszen a 12.es e téren nagyobb előnyben vannak.


(I.kategória)


Szerintetek hány ponttól lehet továbnjutni?

2019. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Első kategóriában 75 ponttól lehet, második kategóriában (tehát akiknek heti több órájuk van) meg úgy tudom 95-től.

Nekem egyébként pár ponton múlt , hogy továbbjussak de hát végülis nem sikerült... (Második kategóriás vagyok, 11.-es)

És igazatok van, 11.-esként nagyon nehéz volt megoldani a növény és állattan témákörén kívül a harmadikat, amit nem vettünk suliban.

Nektek hány pontotok lett?

2019. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
I. kategóriás 95 pontom lett, de nem tudom elég-e ez a 2. fordulóhoz.
2019. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

I. kategória

85 pont lett, de a biosztanárom azt mondta 100 körültől szokták behívni az embereket második fordulóra... kicsit össze vagyok törve, de ez van. Talán jövőre

2019. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én I.kategóriásat írtam és 93 pontom lett, de szerintem ez az idei feladatlap nagyon nehéz volt
2019. nov. 28. 17:19
 7/11 anonim válasza:
Tudtok már valamit az eredményekről? Mikorra várható?
2019. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha továbbjutottál már a verseny utáni héten mondta volna a szaktanárod (vagy aki javította a feladatlapot)
2019. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A továbbküldés nem jelent automatikusan továbbjutást. Az enyémet továbbküldték 100 ponttal, csak hát nem tudom ez elég lesz-e...
2019. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szaktanárom azt mondta hogy első kategóriában 90 ponttól már továbbjutottak tavaly
2019. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!