Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti sulisok! Hogy bírjátok a...

Esti sulisok! Hogy bírjátok a melót és az iskolát egyszerre?

Figyelt kérdés
Én most kezdek heti 3x8 órában dolgozni, mellette heti 2 nap suli, és félek, hogy nagyon le fog terhelni, de hát nincs más választásom. Nektek hogy ment/megy?

2019. nov. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Heti két nap? Nálunk heti 3 volt. Hétfőn, szerdán és csütörtökön + szombatonként mentem korrepetálásra reál tárgyakból. És én heti 5x8-at dolgoztam. Így kemény volt, főleg mivel reggel 4:30-kor keltem, másik városban dolgoztam, ahol a suli is volt, és onnan utaztam haza, kb 9:30-ra értem haza. Ja és 4 éves volt. Heti 3X8 órában simán bírni fogod, bár ha most kezdtél még el dolgozni, azért kell egy pár hét amíg megszokod.
2019. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Én héti 5x8 órát dolgozta., heti 3 napot esti suliban voltam, plusz az utolsó félévemet csináltam egyetemen, jah és 35 km re laktam, minden nap bejártam (1 óra oda es 1 vissza). mindent lehet csak akarni kell
2019. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Én heti 5x10 órát dolgozom plusz szombatonként 5 óra. Persze a heti 3 sulis napon 8 órát dolgozom, hogy odaérjek. Végzek este fél nyolc körül és nyolcra megyek edzeni még egy órát heti kétszer suli után.

Eléggé fárasztó de arra szoktam gondolni, hogy mindent magamért csinálok.

De mióta közölték a főnökeim, hogy visszamenőleg azokat a két órákat amiket a suli miatt "ellógtam" (igaz, hogy amikor jeleztem, hogy iskolába akarok járni aztmondtàk, hogy a kis pénzemhez nem nyúlnak és támogatnak mindenben) ki kell fizetnem, így már nem nagyon járok be mert énis pénzből élek.

2019. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is bejárós vagyok, a suliban kilenckor végzek, és éjfélkor érek haza, szóval ezért nem tudok aznapra vállalni melót, mivel az utazás is 6 óra oda-vissza. A munkahelyemre pedig 3 óra.
2019. nov. 24. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki bírja, van, aki lemorzsolódik. Tökmindegy. Te te vagy. Ha nem sikerült nappalin elvégezni, akkor tegyél érte, hogy legalább estin sikerüljön. Nem azt mondom, hogy bármit, hogy mindent áldozz fel érte, de úgy állj hozzá, hogy esélyt adj magadnak. Minél fiatalabb vagy, annál fontosabb, annál inkább meglesz az előnye. Kitartás!

És szerintem gondold meg, hogy nem lenne-e érdemes közelebb költözni, hogy ne menjen el annyi idő meg energia az utazással.

2019. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az esti suli a saját döntésem volt, nem azért váltottam, mert a nappalin nem ment. :) közelebb költözni nincs lehetőségem, de nagyon jó lenne.

Köszi a válaszokat!

2019. nov. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!