Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan angol-német tanáriró...

Osztatlan angol-német tanáriról anglisztika?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy első éves vagyok Debrecenbe, az angol nagyon tetszik de a német nem megy sajnos. A kérdésem, hogy lehetséges e az hogy februárban beadom a jelentkezésemet anglisztikára és ha felvesznek szeptemberben egyszerűen csak megkezdem az anglisztikát vagy ez hogy működik? Hallottam olyat is, hogy bizonyos tárgyaimat el lehet fogadtatni mivel szinte teljesen ugyanazokat tanulom mint az anglisztikások. Illetve, minorként második évben majd a pedagógiát szeretném felvenni, úgy tudom lehetséges, és így 5 év után angol tanárként fogok funkcionálni.(?) Kérlek titeket ha jobban értitek vagy esetleg tudtok nekem segíteni tegyétek meg. Igaz nem kell fizetnem semmit, ha így teszek?

2019. nov. 24. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szakos tanár ha jol tudom mar nem lehet. Az új rendszerben inkabb keress egy masik szakpárt es cseréld le a németet mondjuk törire vagy magyarra menj be a To-ra és elmondják.
2019. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már nem tudnál 5 év után tanár lenni. Ha továbbra is tanárnak tanulnál, inkább válassz mást a német helyett. Ha jól tudom, az első év után még lehet szak párt váltani, de kérdezd meg a TO-n.
2019. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!